ارسال ویدیو کاردستی ها خانه
دانلود اپ اندروید سازنده : تعداد دانلود تا این لحظه 144نفر

قوانین انتشار محتوا در گروه سازنده :

در حال حاضر، سایت سازنده پلتفرمی فراگیر است که مخاطبان گوناگون از هر سن و با هر گرایش قومی، مذهبی و سیاسی از آن استفاده می‌کنند؛ بنابراین، ما برای احترام به قوانین و هنجارهای جامعه، قوانینی را وضع کرده‌ایم که ضامن آرامش و امنیت روانی، اعتقادی و اجتماعی همۀ کاربران باشد و رعایت‌نکردن این قوانین از طرف کاربران، ممکن است تبعاتی برایدر حال حاضر، سازند پلتفرمی فراگیر است که مخاطبان گوناگون از هر سن و با هر گرایش قومی، مذهبی و سیاسی از آن استفاده می‌کنند؛ بنابراین، ما برای احترام به قوانین و هنجارهای جامعه، قوانینی را وضع کرده‌ایم که ضامن آرامش و امنیت روانی، اعتقادی و اجتماعی همۀ کاربران باشد و رعایت‌نکردن این قوانین از طرف کاربران، ممکن است تبعاتی برای کاربر خاطی در پی داشته باشد؛ مانند حذف ویدئو، مسدودشدن موقت یا دائمی امکان بارگذاری ویدئو، قطع دسترسی به پخش زنده، دسترسی‌نداشتن به ثبت نظر و گزارش تخلف و نهایتاً در صورت تکرار نقض قوانین، ممکن است منجر به مسدودشدن کامل حساب کاربری شود. کاربر خاطی در پی داشته باشد؛ مانند حذف ویدئو، مسدودشدن موقت یا دائمی امکان بارگذاری ویدئو، دسترسی‌نداشتن به ثبت نظر و گزارش تخلف(در اینده فعال خواهد شد) و نهایتاً در صورت تکرار نقض قوانین، ممکن است منجر به مسدودشدن کامل حساب کاربری شود.

مسئولیت و مدیریت نظارت بر محتوای منتشرشده و نظرات ثبت‌شدۀ کاربران بر عهدۀ مالک حساب کاربری است. امکان حذف نظرها و مسدودسازی نظردهندگان برای مالک حساب کاربری وجود دارد؛ بنابراین، مسئولیت محتوای منتشرشده در سایت سازنده متوجه مالک حساب کاربری است. در صورت مشاهدۀ هر نوع نقض قوانین، آسایت سازنده این اختیار را دارد که در هر زمان، حساب کاربری فرد متخلف را برای همیشه یا مدتی مشخص، مسدود کند. همۀ عواقب حقوقی و کیفری ناشی از رعایت‌نکردن قوانین انتشار محتوا در سایت سازنده، به عهدۀ صاحب حساب کاربری است و هیچ مسئولیتی متوجه سایت سازنده نیست.

همچنین در تمامی لحظات استفاده از سایت سازنده به عنوان پلتفرم انتشار محتوای کاربر ساخته لازم است این نکات را مدنظر قرار دهید:

۱ -از انتشار ویدئوهای تکراری در یک یا چند کانال به طور هم‌زمان خودداری کنید. این کار مصداق ایجاد اسپم یا هرزنامه است و کاربر مجاز به انجام این کار نیست.

۲-امکان دانلود و بارگذاری ویدئوهای کانال‌های دیگر در کانالی که مالک معنوی آن محتوا نیست وجود ندارد. در صورت گزارش، ویدئوهای بارگذاری شده از کانال شما حذف می‌شوند و بارگذاری ویدئو تا مدتی برای شما امکان پذیر نخواهد بود.

۳-سایت سازنده تابع کلیۀ قوانین موضوعه کشور ایران، به خصوص قانون تجارت الکترونیک است. لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هر یک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی می‌گردد و قابل پیگیری است.

۴-سایت سازنده بستر بارگذاری ویدئو را به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است و حق پخش تبلیغات در ویدئوهای بارگذاری شده در سایت از حقوق سایت سازنده است.

۵-پس از بارگذاری ویدیو، حقوق مربوط به انتشار، حذف و ویرایش ویدئوهای بارگذاری شده نزد سایت سازنده محفوظ خواهد ‌ماند.

۶-گزارش رعایت نکردن حق نشر را باید از طریق گزارش زیر ویدو برای ما ارسال نمایید تا ما بتوانیم به درخواست شما را رسیدگی کنیم. ارسال مدارک از طریق ایمیل برای اثبات حق مالکیت ویدیو لازم است و مدارک شما نزد سایت سازنده محفوظ خواهد ماند.

۷-امکان حذف کامل کانال، در سایت سازنده وجود ندارد.

۸- چنانچه کانالی تحت هر شرایطی به مدت 3 سال هیچ‌گونه فعالیتی نداشته باشد، ممکن است سایت سازنده دسترسی به حساب کاربری آن کانال را مسدود کند و نام کاربری آن کانال در اختیار کاربری دیگر قرار گیرد.

۹- در صورت مشاهد هر گونه سواستفاده از نام سایت سازنده لگو سازنده در صورت مشاهد هر گونه تخلفی ُما این حق را داریم که کانال مورد نظر را مسدود نمایم.

۱۰ -با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت سازنده مصداق بستر مبادلات الکترونیکی صوت و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مؤلفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده کاربران است.

۱۱- لطفا در معرفی کتاب از گذاشتن لینک دانلود،لینک از صفحات کتاب خودداری فرمایید،چرا که باعث ضایع شدن حق نویسنده،مولف و ناشر خواهد شد.

۱۲-لطفا از انتشار و معرفی کتاب خلاف قوانین کشوری خوداری فرمایید

۱۳- در صورت مشاهد معرفی کتاب مخالف هر گونه قوانید،سایت سازنده حق حذف محتوای مربوطه را خواهد داشت

گروه سازنده